طرفداران انیمیشن و جلوه های ویژه

اگه میخوای انیمیشن ساختن یاد بگیری؟ اگه سوالی در مورد انیمیشن و جلوه های ویژه برات پیش اومده؟! ... راهو درست اومدی!!

انیمیشن سینمایی معمای گندم
نویسنده : امین کیانفر - ساعت ٧:۳٢ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٢ آذر ۱۳٩٠
 

سلام

قبل از هر چیز فرا رسیدم ماه محرم رو به همه طرفداران انیمیشن و جلوه های ویژه تسلیت عرض می کنم...

امشب میخوام یه خبر بگذارم در مورد انیمشن سینمایی معمای گندم که یک کار ایرانی هستش و توسط استودیو پاج ساخته شده ... این انیمیشن با این که برای خرداد 91 می خواد آماده اکران بشه ولی تقریبا هیچ خبری ازش درز نشده ... به هر حال سیاست استودیو این بوده که خب منطقی هم میتونه باشه!

این هم توضیح وب سایت پویا نما :

"استودیو انیمیشن پاج در سال ۱۳۸۹ بزرگ ترین پروژه کاری خود یعنی انیمیشن سینمایی معمای گندم را به سفارش سازمان صدا و سیما آغاز کرده است . پیش تولید این انیمیشن از ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۹ آغاز و تا بهمن ماه همان سال ادامه یافت . در این انیمیشن نام هنرمندانی چون حمید جبلی، محمدرضا دلپاک، کامران شیردل و ناهید امیریان شمس‌آبادی به چشم می خورد . انیمیشن سینمایی معمای گندم، پس از تولید کامل در خرداد ۱۳۹۱ با اکران در سینماها به نمایش عمومی در خواهد آمد."

اما در مورد داستان و دست اندر کاران هم من از سایت رسمی انیمیشن معمای گندم اصلشو براتون گذاشتم که خودتون هم می تونید برای اطلاع بیشتر به این لینک رجوع کنین.

این هم لینک استودیو پاج برای اطلاع بیشتر در مورد تاریخچه و کارهای دیگه شون!

و این هم چند تا شات از این انیمیشن خوب:

 

 

 

 

 

این دو تا خوشتیپم به ترتیب کارگردان و مدیر تولید این پروژه هستن که مدیران و بنیان گذاران استودیو پاج هم هستن و اینکه شرکت صبا هم سرمایه گذاری کرده برای این پروژه ... و اینکه من اینترنتو جویدم و قورت دادم! ولی تا الان هیچ اطلاعات فنی ای از این کار بروز ندادن ... ایشاالله به زودی زبون باز کنن آقایون بگن چی به چیه ... یه ذکر داستان و کست شاید بتونه برای مردم عادی زبون بند باشه ولی برای ما فنی ها باید اطلاعاتش جزئی تر باشه!

مرسی !