طرفداران انیمیشن و جلوه های ویژه

اگه میخوای انیمیشن ساختن یاد بگیری؟ اگه سوالی در مورد انیمیشن و جلوه های ویژه برات پیش اومده؟! ... راهو درست اومدی!!

کارهای سه بعدی من (3)
نویسنده : امین کیانفر - ساعت ٧:٥۸ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٤ فروردین ۱۳٩۱
 

با عرض سلام به همه طرفداران انیمیشن و جلوه های ویژه!

گفته بودم هنوز هستم! ( مرده و حرفش!نیشخند) تو این مدت تمام نظرات شما رو خط به خط، واژه به واژه میخوندم و بسیار خوشحال میشدم. همینجا لازمه از همه دوستان خوبم، علی الخصوص شاهین و فرید عزیز که همیشه نسبت به من حقیر لطف داشتن و دارن، صمیمانه تشکر کنم.

خیلی خوب! ...

یه کار جدید اخیرا انجام دادم که یه تعطیلات نوروز، کمپلت برام آب خورد!

ولی خب به نتیجه اش ارزید!

زیاد نمیخوام حرف بزنم. فقط توضیح این که این کار رو در راستای کارهای قبلیم با موتور رندر Vray انجام دادم که همینطور که میبینید باعث کیفیت بالا و طبیعی شدن زیاد رندر شده. برای این سه عکس به طور متوسط برای هر کدومشون نزدیک به 16 ساعت وقت گذاشتم!... که برای رندر آخری به خاطر افزایش مقدار دقت در رندر توسط اینجانب.... هاهاها ... چه قشنگ دارم حرف میزنم! ... به هر حال رندر آخری یک شبانه روز یعنی بیش از 24 ساعت طول کشید... که خدا رو شکر خروجی خوبی هم داشت.

خیلی دوست دارم که دوستان عزیزم در مورد این کارهای جدید نظر بدن و نقدش کنن و احیانا مشکلاتشو بهم بگن. خیلی بهم کمک می کنه! ...

در مورد اون طرح یا علی هم که رو دیواره باید بگم. تو همه ی طرح های من همیشه بوده و اگه به آرشیو سایت هم سر بزنین، میبینین ابتدایی ترین کارهای من هم با این طرح بوده و یه جوری امضای کارای من شده ... و ایشاالله همیشه با من خواهد بود.

قبل از رندر این فریم میخواستم حروف a.m.i.m رو بهش عمق بدم و روی اون طاقچه کنار کیف و کتابا بزارم ولی گفتم شاید کار از حالت حرفه ای خارج بشه و مسخره از آب در بیاد. به خاطر همین هم به همون طرح یا علی روی دیوار قناعت کردم

این همون فریمیه که گفتم 24 ساعت رندرش طول کشید برای اینکه بدونید علت طول کشیدن این رندر چی بوده باید، فریم رو با کیفیت ارجینالش ببینید و نظر بدین!

http://d01.megashares.com/dl/XFl3Gvx/0001.jpg

http://d01.megashares.com/dl/7pviXgX/0002.jpg

http://d01.megashares.com/dl/B8ZZKn8/0003.jpg

فقط من عذر میخوام اگه احیانا لینک ها "چیز" شده اند.نمیدونم چه بلایی سر این سایت های آپلود اومده که همه از دم "چیز" شدن.

باز هم به خاطر لطف و توجه تون بسیار سپاسگذارم و خیلی ممنونم که وقت گذاشتین!