“شجاع” (Brave) ... انیمیشن جدید و محصول مشترک پیکسار و دیزنی

سلام

این انیمیشن که عکس مبارکشو در پیش رو میبینین ... هنوز اکران نگردیده! ...

 

قراره تابستون 2012 اکران بشه و خب انیماتورهای پیکسار و دیزنی عقلشونو گذاشتن رو هم که کار بشه این ...

نقدی خاصی براش ندارم ... جز اینکه این اولین فیلم تخیلی  افسانه ای ساخته شده توسط استودیو پیکسار هست و به احتمال زیاد هم اینکه الان این دو استودیو معروف و رقیب تو این کار باهم شریک شدن... کم تجربه بودن پیکسار در ساخت همچین ژانرها هستش... (البته چیزی که تو ویکی پدیا خوندم این بود که پیکسار سازندشه؛ والت دیزنی توزیع کننده ... ولی نمی دونم آخه مگه چه فرقی می کنه ... هر دو تاشون که غولن! ... اگه سازندش فقط خود پیکساره خب خودشم منتشر می کنه دیگه حالا اون مرحله سخت ساختنو پشت سر بذاره بعد برای پخش کردنش ... نه آقا اینا همش بی ربطه ...  دیگه این از (Toy Story) که سنگین تر نیست ... من میگم تو ساختشم با هم شریکن صداشو در نمیارن)

من با اولین نگاه به عکس ها و تریلر یاد فیلم انیمیشنی "چگونه اژدهای خود را آموزش دهید" افتادم ... البته اینکه هر دو انیمیشن داستانشون تو اسکاتلند اتفاق میفته هم تو این مقایسه بی تقصیر نیست ... خب خیلی بهتر شده، مخصوصا از لحاظ ریزه کاری های مدلینگ و همچنین بافت اجسام و کاراکترها ... به احتمال بالای 100 درصد با موتور Render Man رندرگیری شده و ...

بریم سر داستان! ( همه جای دنیا اول داستانو میگن بعد نقد ... ما میایم اول فیلمو تیکه تیکه میکنیم بعد جمع و جورش می کنیم و تحویل میدیم ... هاهاها)

در مورد یه دختره مو قرمزه که کمانداره و خیلی دقیق تیر میندازه ... ( وای اصلا حوصله تعریف کردن ندارم) ... یه اشتباهی می کنه ... ((آخ آخ ببخشید ... از اول!!))

این دختره یه پادشاه در اسکاتلند ... یه گندی میزنه و سلطنت پدرشو زیر سوال میبره ... نمی دونم دیگه یه رسمیه این خرابش می کنه!

مجله گیگ فا: داستان این فیلم در ارتفاعات اسکاتلند، جاییکه مریدا شاهزاده خانمی در حکومتی با پادشاهی Fergus و ملکه Elinor است، آغاز می‌شود. مریدا، دختری سرکش و کماندار، یک روز رسم مقدس سرزمین را به چالش کشید و ناخواسته در حکومت آشفتگی ایجاد کرد. سپس برای درست کردن اوضاع بهم ریخته، مریدا به جستجوی پیرزنی عاقل و غیرعادی می‌گردد و …

 به ترتیب از چپ به راست : ملکه الینور Queen Elinor، پادشاه فرگس King Fergus، پرنسس مریدا Princess Merida و شاهزادگان سه گانه هریس triplet Princes Harris؛ هابرت Hubert و همیش  Hamish مریدا جزو شخصیت های مثبت داستان هستند.

 

 گالری Brave :

 

اینم لینک دانلود تریلرشه ... 5 مگ بیشتر نیست!

http://www.imdb.com/video/imdb/vi2995231769/

تشکر می کنم از مجله گیگ فا! و سایت دوست! ... پویا نما ...به خاطر عکس ها!

لینک منبع: http://puyanama.com/1390/2171.html

/ 1 نظر / 114 بازدید
محسن

سلام، آقا امین اگه درست گفته باشم، در مورد ناشر انیمیشن و تولید کننده گفتید، اون طوری که میدونم ناشرها بیشتر بخش مالی رو به عهده می گیرند و بخش نشر را همچنین. اما تولید کننده نیاز به پول داره برای تولیدش دیگه. همین. وبلاگت عالیه. مخصوصا با لینکهایی که به سایتهای اصلی میدی. این کار درستیه چون آدم رو با سایتهای دیگه آشنا می کنه. ایول ماشاءالله. دستت درست. خداحافظ.