سری جدید کمیک داستان اسباب بازی ها

سلام!

امیدوارم توضیحاتی که در باب کمیک و تاریخچه و مباحثش در کامنت قبل پیشکشتون شد مورد رضایتتون قرار گرفته باشه!

همونطو که در کامنت قبل گفتم کمیک هم مثل صنعت سینما، مثل صنعت انیمیشن و ... شرکت های غولی برای ساخت و حمایت و ترویجش داره ... که یکی از اونها کمپانی مارول هستش ...

به تازگی کمپانی دیزنی که بعد از خرید پیکسار صاحب امتیاز فعالیت های پیکسار شده، با مارول قرار دادی برای ساختن کمیک های داستان اسباب بازی ها بسته.

قبل از خریده شدن پیکسار، مدیران پیکسار کار کمیک سازی داستان اسباب بازی ها رو به عهده شرکت Boom Studios گذاشته بودن ولی با خرید و واگذاری امتیازات پیکسار، شرکت بزرگ Marvel این مسئولیت رو به عهده گرفته!

عکس زیر هم از کمیک های داستان اسباب بازی هاست با لوگوی شرکت Boom Studios

این خبر از سایت پویانماست و توضیحات این سایت هم جالبه توجهه:

انتشارت Marvel با همکاری دیزنی اقدام به تولید مجموعه کمیک‌های داستان اسباب بازی می نماید. شخصیت‌های داستان از مارچ امسال با ماجراهای جدیدی روبرو خواهند شد که در چهار نسخه به چاپ می رسد.

Axel Alonso (سردبیر مارول): “خیلی‌ خوشحالیم که در یک پروژه با دیزنی‌- پیکسار همکاری می‌کنیم. ساخت این سری کمیک برای علاقه مندان داستان اسباب بازی در هر سنی‌، اتفاقات جدیدی رو برای Woody و Buzz و دیگر دوستانشون به همراه خواهد آورد که بی‌ صبرانه منتظرشون خواهیم موند.”

Toy Story #1 به نوشتهٔ Tea Orsi، طراحی Antonello Dalena , Teresa Quezada-Geer و طرح جلدی ازMarco Ghiglione , Silvano Scolari داستان هرج و مرجی جدید از اسباب بازیها را به تصویر می‌کشد که با آوردن سگی‌ ولگرد توسط اندی به نام ” باستر” به میان دیگر اسباب بازیها که علاقهٔ زیادی به جویدن و بازی‌ با عروسک‌های دیگر دارد،  آغاز می‌شود.
کمیک‌های داستان عروسکها از سال ۲۰۰۹ و طی قرار دادی با Boom Studios به چاپ می‌رسید، ولی‌ پس از خرید پیکسار توسط دیزنی، ادامهٔ  چاپ کمیک به انتشارات Marvel محول گردید.

منبع

 

/ 0 نظر / 195 بازدید