نشست خبری انیمیشن «تهران ۱۵۰۰»

سلام!
عکسهایی از نشست خبری تهران 1500 توسط سایت پویانما تهیه شده که تقدیم شما عزیزان میشه!

در مورد عکسا نظر خاصی نمیشه داد ولی من مطمئنم برای جشنواره سال بعد حتما وضعیت به سمت بهتر شدن تغییر خواهد کرد. هم از لحاظ کیفی انیمیشن های سینمایی و هم از لحاظ کمی! ... و حدس میزنم حتی سال بعد در جشنواره فجر ما بخش نو ظهوری برای انیمیشن هم داشته باشیم و بهتره قبول کنیم همینقدر هم که انیمیشن به جشنواره رسید و جایزه دریافت کرد برای خودش خیلیه! ... اونم جشنواره ای که تا حالا با انیمیشن بی گانه بوده!

مرسی!

این نشست خبری با حضور بهرام عظیمی (کارگردان)، محمد ابوالحسنی (تهیه کننده)، امیرمسعود علمداری (فیلمنامه نویس)، محمدرضا شریفی‌نیا و حسام نواب صفوی (بازیگران)، فردین خلعتبری (آهنگساز) و محمدتقی فهیم (منتقد) در سالن سعدی مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد.

/ 1 نظر / 138 بازدید
قاف

داداش کوچولو خیلی خوش خیالی، بندرعباس نمی دونم اما اینجا که مشهدو شاید بشه گفت یه جورای قطب انیمیشن خبری نیست نه این که فکر کنی خلقیت و کار خوب نیست نه پول نیست بودجه ندارن کسی حاضر نمیشه روی انیمیشن سرمایه گذاری کنه حتی صداو سیما هم بودجی برای این کار نداره من تا تهشو رفتن ان شالله که خدا آدم های پول دار رو سر راه گارگرداناو ایرنی قرار بده انشالله[نیشخند]