تابستان ۲۰۱۳ با دو انیمیشن جدید از پارامنت و فاکس.

سلام!

این خبرو بخونید!

۱۷ می، کمپانی فاکس انیمیشن”  لیفمن “ Leafmen را به روی پرده سینماها می آورد. در حالی‌ که پارامنت با در دست داشتن کارنامهٔ موفقی‌ چون کپتین آمریکا، رنگو، کونگفو پاندا و ترنسفرمرز در ۱۹ ژولای،  ” توربو “ Turbo را به روی پرده خواهد آورد.

آخرین محصول استودیو بلو-اسکای، لیفمن، به کارگردانی کریس ودج (کارگردان Robots، Ice Age)  بر گرفته شده از کتاب “مردان علفی و حشرات قهرمان” نوشتهٔ ویلیام جویس (نویسندهٔ آثاری چون  ملاقات با خانواده رابینسون و Robots) اجرا خواهد شد. داستان فیلم در باره گروهی از حشرات قهرمان است که سعی‌ در نجات باغچه‌ خود از دست ملکه عنکبوت شیطان صفتی هستند.

 توربو از استودیو Dream Works، داستان حلزونیست که آرزوی تبدیل شدن به سریع‌ترین حلزون دنیا را دارد و این آرزو با یک تصادف اعجاب انگیز به حقیقت می ‌پیوندد. David Soren، نویسنده و کارگردان انیمیشن، داستان را به همراهی Darren Lemke (از داستانهای Shrek) به تصویر می‌کشد.

نقش قهرمان داستان را  Ryan Reynolds بازیگر فیلمهایی چون Green Lantern, Smokin’ Aces اجرا خواهد کرد.

rango 2011 دانلود دوبله فارسی انیمیشن رنگو Rango 2011

میخوام به داستان این دو تا انیمیشن نگاه کنین!

از همین الان معلومه که برندن! ... چرا؟!

به داستانش خوب نگاه کنین... اون اولیه لیفمن در مورد حشراتی هستند که با عنکبوتی که در حوالی اونهاست و خیلی غلدور و مرموز و وحشتناک هست جدال می کنن و در واقع روح مبارزه با سیاهی و تاریکی رو در مخاطب زنده می کنه! اینکه زیر بار هر حرفی نریم! کوچیکی تنمونو نبینیم! بزرگی همت و  جمع گرایی مونو ببینیم! و ...

یا در مورد داستان توربو ما با کسی روبرو هستیم که ضعفی داره، یه حلزون! ... و در آخر بر ضعفش غلبه می کنه!... خب این خیلی میتونه برای مردم جذاب و جالب باشه که چطوری این کارو میکنه... چرا؟!

چون هر انسانی به هر حال توی یه مسئله ای ضعف داره ... حالا یکی تو شخصیتش، یکی تو بدنش، یکی تو احساسش و ...

بنابراین دنبال راه حل میگرده اما نه تو روزنامه ها و کتاب های فلسفی و روانشناسانه ی سنگین و خسته کننده، یا تلوزیون یا رادیو ... اون مخاطب راه حلشو توی انیمیشن شما میخواد پیدا کنه واین علاوه بر مسئولیتی که بر دوش ما میگذاره، لذت زیادی رو هم برای انیماتور داره!

عجب متن باحالی نوشتم؛ خودمم حال کردم!

مرسی!

منبع خبر

/ 0 نظر / 44 بازدید